Zpět do obchodu

Registrace

Nabízené služby

NavrhNa nabízené stavební práce má naše firma příslušnou autorizaci a potřebné certifikace.

Nabízené práce jsou prováděny kmenovými a smluvními pracovníky, kteří jsou vyučeni a proškoleni na nové technologie a výrobky v oboru jejich zaměření. Profesní práce zajišťujeme ve spolupráci s firmami se kterými již dlouhodobě spolupracujeme a máme ověřenu kvalitu a rychlost jejich práce.

 

NABÍZÍME PRÁCE

HSV a PSV vodo – topení – plyn, elektroinstalace, malířské, podlahářské, truhlářské, sádrokartonářské, klempířské, pokrývačské, výroba a montáž vzduchotechniky.

HSV NABÍZÍ

Veškeré stavební práce, novostavby, rekonstrukce, údržby, fasádní práce, demoliční práce, obklady, dlažby, montáže septiků a čističek odpadních vod, lešenářské práce, tesařské práce.

VODA – TOPENÍ – PLYN

Zajišťujeme dodavatelsky zavedenými firmami dlouholetými zkušenostmi, které pracují s nejnovějšími materiály.

ELEKTROINSTALAČNÍ PRÁCE

Dodavatelsky zajišťujeme montáže, údržbu a opravy elektroinstalace – silnoproud, slaboproud (EZS, EPS, dom. telefony, anténní rozvody), hromosvody, výroba elektrorozvaděčů NN (rozvodnice – elektroměrové, domovní podružné, staveništní, veřejného osvětlení, rozvodnice pro sdělovací zařízení, bytové, výtahové), revize elektrického zařízení (silnoproud, slaboproud) a hromosvodů.

ZÁMEČNICKÉ PRÁCE

Dodavatelsky zajišťujeme ocelové konstrukce staveb, schodišť, zábradlí, stolů, mříží a dalších atypických konstrukcí. Sváření plynem, elektrickou svářečkou, CO svářečkou.

MALÍŘSKÉ PRÁCE

Nátěry, nátěry fasád, malby, tapety. 

PODLAHÁŘSKÉ PRÁCE

Kladení koberců, pokládka PVC a vinylů, plovoucích laminátových podlah, aplikace lité podlahy.

TRUHLÁŘSKÉ PRÁCE:

Výroba a montáž kuchyňských linek, dveří, oken, vestavěných skříní, dřevěných zárubní, obklady palubkami, výroba z lamino desek, výroba atypických výrobků, renovace výrobků

KLEMPÍŘSKÉ PRÁCE

Tyto práce provádíme na novostavbách, rekonstrukcích a opravách v provedení pozink, měd, lindab a zinek, montáže a opravy hromosvodů vč. revizí.

SÁDROKARTONÁŘSKÉ PRÁCE

SDK příčky, podhledy, půdní vestavby, minerální podhledy. Tyto práce provádíme i v objektem s požárním zatížením.

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení