Zpět do obchodu

Registrace

Nabízené služby

NavrhNa nabízené stavební práce má naše firma příslušnou autorizaci a potřebné certifikace.

Nabízené práce jsou prováděny kmenovými a smluvními pracovníky, kteří jsou vyučeni a proškoleni na nové technologie a výrobky v oboru jejich zaměření. Profesní práce zajišťujeme ve spolupráci s firmami se kterými již dlouhodobě spolupracujeme a máme ověřenu kvalitu a rychlost jejich práce.

 

NABÍZÍME PRÁCE

HSV a PSV vodo – topení – plyn, elektroinstalace, malířské, podlahářské, truhlářské, sádrokartonářské, klempířské, pokrývačské, výroba a montáž vzduchotechniky.

HSV NABÍZÍ

Veškeré stavební práce, novostavby, rekonstrukce, údržby, fasádní práce, demoliční práce, obklady, dlažby, montáže septiků a čističek odpadních vod, lešenářské práce, tesařské práce.

VODA – TOPENÍ – PLYN

Zajišťujeme dodavatelsky zavedenými firmami dlouholetými zkušenostmi, které pracují s nejnovějšími materiály.

ELEKTROINSTALAČNÍ PRÁCE

Dodavatelsky zajišťujeme montáže, údržbu a opravy elektroinstalace – silnoproud, slaboproud (EZS, EPS, dom. telefony, anténní rozvody), hromosvody, výroba elektrorozvaděčů NN (rozvodnice – elektroměrové, domovní podružné, staveništní, veřejného osvětlení, rozvodnice pro sdělovací zařízení, bytové, výtahové), revize elektrického zařízení (silnoproud, slaboproud) a hromosvodů.

ZÁMEČNICKÉ PRÁCE

Dodavatelsky zajišťujeme ocelové konstrukce staveb, schodišť, zábradlí, stolů, mříží a dalších atypických konstrukcí. Sváření plynem, elektrickou svářečkou, CO svářečkou.

MALÍŘSKÉ PRÁCE

Nátěry, nátěry fasád, malby, tapety. 

PODLAHÁŘSKÉ PRÁCE

Kladení koberců, pokládka PVC a vinylů, plovoucích laminátových podlah, aplikace lité podlahy.

TRUHLÁŘSKÉ PRÁCE:

Výroba a montáž kuchyňských linek, dveří, oken, vestavěných skříní, dřevěných zárubní, obklady palubkami, výroba z lamino desek, výroba atypických výrobků, renovace výrobků

KLEMPÍŘSKÉ PRÁCE

Tyto práce provádíme na novostavbách, rekonstrukcích a opravách v provedení pozink, měd, lindab a zinek, montáže a opravy hromosvodů vč. revizí.

SÁDROKARTONÁŘSKÉ PRÁCE

SDK příčky, podhledy, půdní vestavby, minerální podhledy. Tyto práce provádíme i v objektem s požárním zatížením.

Zpět do obchodu